Baskılı karton poşetler, taşınabilir bir reklam aracı görevi görmektedir. Karton poşet baskı uygulamaları, firma bilinirliğini en üst düzeye çıkartmak ve profesyonellikte bir adım daha ileride olmak amacı ile yapılır.

Karton poşet baskı uygulaması ile firmalar, poşet üzerine logo ve isimlerini bastırabilir. Bu sayede, firma reklamlarını, müşterileri aracılığı ile sokaklarda, caddelerde ve evlerde dolaştırma imkanına sahip olurlar.

Marka imajı ve marka bilinirliği açısından önemli bir yere sahip olan karton poşet baskı uygulamaları, İstpack internet sitesi üzerinden en uygun fiyat seçenekleri ile hızlı ve kolay yönetim paneli kullanılarak sipariş verilebilir. Hem şık hem kullanışlı karton poşetler, her amaca uygun formlarda üretilebilir.

Karton poşet baskı modelleri firmanızı en iyi şekilde temsil eder ve tanıtım fırsatı sunar. Kullanışlı yapısı sayesinde iki yüzeyine birden firma logosu, firma bilgileri, slogan gibi dilediğiniz yazıyı ya da görseli uygulatabilirsiniz.

Karton poşetler ihtiyacınıza göre farklı boyutlara ve modellere sahip olabilirler:

  • El geçmeli karton poşetler
  • Delikli karton poşetler
  • Pencereli karton poşetler

Tasarımların hepsi özel kesim yapılır. Karton poşetlerin üzerine uygulanan baskı ofset yöntemiyle yapılır. Ofset yöntemi sayesinde baskılar canlı ve uzun süre dayanıklı olur. Kullanılan kağıt çeşitleri dayanıklıdır ve birden fazla kez kullanılabilirler.

Baskılı karton poşetler ile müşteriler ürününüzü satın aldıktan sonra evlerine gidene kadar reklamınızı yapmış olur.

Karton Poşet İmalatı

Karton poşet baskı uygulamaları ile yapılan imalatlarda, en kaliteli malzeme kullanımı yapılır. Kullanılan malzemenin kalitesi sayesinde poşet, uzun süreli kullanımlar için uygun hale getirilir. Bu sayede poşet, saklanabilir ve tekrar kullanılabilir.

Karton poşet, geri dönüştürülebilir malzemeler kullanılarak üretilir. Bu sayede, çevre dostu bir yapıya sahiptir.

Karton poşet baskı uygulamaları ile elde edilebilecek olan avantajlar şu şekilde sıralanabilir;

  • Geri dönüştürülebilir materyaller sayesinde, doğanın korunmasına yardımcı olur,
  • Karton poşet baskı uygulaması sayesinde, marka bilinirliği sağlar,
  • Marka imajını olumlu yönde üst seviyelere taşır,
  • Uzun ömürlü kullanım için uygundur, saklanabilir ve tekrar kullanılabilir,

En uygun fiyat seçenekleri ile karton poşet baskı uygulamaları, firmamız İstpack tarafından yapılmaktadır.

Karton Poşet Toptan

Karton poşet baskı uygulamaları siparişlerinde, toptan alımlarda birim fiyatı oldukça uygundur. Firmamız, toptan karton poşet satış hizmetinde, piyasadaki en uygun fiyat aralıklarını sunmaktadır.

Karton poşet baskı seçenekleri, müşterinin istekleri doğrultusunda şekillenir. Müşterinin istekleri doğrultusunda en uygun görsel hazırlanarak, uygulama yapılır.

Müşterinin elinde hazır bir görsel var ise; bu görselin vektörel olması göz önünde bulundurularak, baskıya geçilebilir. Müşterinin elinde hazır bir görsel yok ise; alanında uzman grafik tasarımcılar yardımı ile baskıya uygun görsel hazırlanır ve kalıbı çıkartılarak basıma gönderilir.

Karton Poşet Kişiye Özel

Kişiye özel tasarımlar ile karton poşetler günümüzde en çok kullanılan ambalajlardır. Modelleri haricinde farklı sap seçenekleri de vardır. Karton poşet baskı modelleri kurdele, ip, jüt gibi farklı sap modelleri ile de müşterilerin beğenisini kazanır.

Yalnızca iş sektörlerinde değil özel etkinliklerde de karton poşetler oldukça fazla kullanılır. Baby Shower partiniz için küçük boyutlu ve desenli karton poşetler sipariş ederek sevdiklerinize hatıralar verebilirsiniz.

Bebeğinizin cinsiyetine göre mavi ya da pembe renkli karton poşetleri seçebilirsiniz. Dilediğiniz renkte ve desende baskı siz seçtikten sonra en kısa sürede toptan olarak üretilir ve ürünler adresinize teslim olurlar. Karton poşetler ile güzel hatıralar biriktirebilirsiniz.

Karton Poşet Desenleri

Birbirinden farklı ve modern desenlere sahip olan karton poşetler için eğer aklınızda bir desen ya da tasarım varsa bunu online olarak uygulayabilirsiniz. Eğer aklınızda bir tasarım yoksa hazır desenlerden dilediğinizi seçebilirsiniz.

Üretim aşamasında profesyonel elemanlar çalışır. Hızlı üretim ile karton poşetler özel araçlar ile adresinize gönderilirler. Özel günler için örneğin bayram ya da yılbaşı gibi özel tasarımlar hızlı bir şekilde hazırlanarak firmanıza en kısa sürede iletilir.

Karton poşet siparişi için sözleşme yaptığınızda isteğinize göre üretim önceden yapılarak ürünler depoda saklanabilir.

Ürünümüzü incelemek için https://ambalaj365.com/urun/karton-poset/ linkini ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir