Kraft ambalaj kağıdı dayanıklılığı ile inşaat sektörü, ambalaj sanayisi gibi sektörlerde kullanılır. Yumuşak ağaç dediğimiz iğne yapraklı türlerden imal edilir. En çok ürünlerin saklanması ve taşınması için kullanılan kağıt torbaların üretiminde kullanılırlar.

Kraft kağıttan üretilen torbalar 10 kilograma kadar ürün taşıyabilirler. İsteğe göre doğal rengi olan kahverengi ya da daha beyaz hali tercih edilebilir. Hava geçirici özelliği sayesinde alışveriş ambalajları yapılırken de kraft kağıtlardan yararlanılır. Gıda sektörü için de oldukça kullanılan bir malzemedir.

Toz halinde ürünlerin güvenle saklanabilmesi için sağlam yapısı ve koruyucu gözenekleri bulunur. Hava geçirici özelliği olduğu için içerisine ürün konulduğunda patlama veya delinme gibi problemler ortaya çıkmaz.

Kraft Ambalaj Kağıdı Toptan

Firma ürünlerinizin güvenle saklanması ve tüketiciye sağlam ulaşması için kraft kağıt modellerini tercih edebilirsiniz. Kraft ambalaj kağıdı adet sayısı belirtilerek toptan şekilde satın alınabilirler.

Kraft kağıtların fiyatları adete ve boyuta göre farklılık gösterebilir. Toptan sipariş verdiğinizde maddi olarak daha avantajlı halde olursunuz. Sağlam yapısı sayesinde tek kullanımlık değil birkaç kullanımlıktır.

Sipariş verirken kraft kağıdınızın ağırlığına karar verebilirsiniz. 60 gramdan başlayarak 100 grama kadar farklı ağırlıkta olabilirler. Güçlü yapısı ile pek çok sektörde birincil olarak seçilen bir kağıt türüdür. Gözenekli olduğu için ürünlerin hava almasını sağlar. Bu özelliği gıda sektörü için kullanışlı olmasının başında gelir.

Kraft Ambalaj Kağıdı Fiyatları

Kraft kağıtları baskılı ya da baskısız kullanılabilirler. Seçtiğiniz modele göre birim üzerinden fiyatlandırılırlar. En çok tercih edilen ambalaj türü olmasının diğer sebepleri şöyledir:

  • Maliyeti düşüktür.
  • Geri dönüşüme uygundur.
  • Güçlü bir yapısı vardır.
  • Gözeneklidir.
  • Görünüş itibariyle doğal bir hava sunar.
  • Pürüzsüz yüzeyleri vardır.

Yırtılma durumlarına karşı en dayanıklı olan ambalaj kağıdı türlerinden biridir. Aynı şekilde suya karşı da dayanıklıdırlar. Sakladıkları ürünleri dış etkenlerden en iyi şekilde korurlar.

Üretilirken makine işlemlerinden geçtiği için sağlam yapısı daha da artmıştır. Yapısı ağır ürünlerin taşınması için de uygundurlar.

Daha detaylı bilgi almak için -> https://ambalaj365.com/urun/ambalaj-kagidi/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir