Kurumsal bir markaya sahip olmak istiyorsanız ve markanızı pek çok kişiye ulaştırmak istediğinizde reklam yapabileceğiniz her alandan faydalanmalısınız.

Bu alanlardan biri olan mağaza poşet tasarımları da hem markanızın tanınmasına hem de sürekli reklam alanı bulmanıza sebep olur. Mağaza poşet tasarımları firmanın isteğine göre özel olarak üretilir ve firmanın konumunu ve prensiplerini yansıtır.

Doğa dostu onlarca farklı poşet tasarımıyla dilerseniz İstpack sitesine giriş yaparak online olarak kendi tasarımınızı oluşturabilirsiniz. Ülkemizde ilk kez gerçekleştirilen bu yöntem sayesinde kişiler mağaza poşet tasarımları anlaşması yapılacağı zaman her detaya vakıf olabilir ve müdahale edebilirler. Dilerseniz kendi tasarımınızı kendiniz gerçekleştirebilirsiniz.

Mağaza Poşet Ölçüleri

Bir ürün satışı gerçekleştirmek istediğinizde mağaza poşet tasarımları gerçekleştirirken ürünü en iyi taşıyacak olan tasarım üzerinde durulur. Örneğin eğer dayanıklı olmasını istiyorsanız kartondan yapılabilir. Poşetin üzerine logonuz ve dilerseniz firma bilgileriniz basılabilir. Böylece müşteriler sizden alışveriş yaptıklarında eve gidene kadar reklamınızı yapmış olurlar. Mağaza poşet tasarımları kişiye özel yapıldığında şu avantajları sağlar:

  • Firmanız en iyi şekilde yansıtılır.
  • Daha çok kişiye reklam yapmış olursunuz.
  • Müşteri portföyünüz gittikçe genişler.
  • Bulunduğunuz konumdan en uzak yerlere kadar firmanızı tanıtma şansı elde edersiniz.
  • Baskı için ayırdığınız bütçeyi en kısa sürede reklamlar sayesinde geri kazanırsınız.

Tasarımlar özgün ve farklı ürünler ile günümüzde her firma tarafından kullanılmaktadır.

Mağaza Poşet Baskı

Firmanızı tanıtma amaçlı kendinize özel mağaza poşet tasarımları yaptırdığınızda üzerine logonuz ya da dilediğiniz bilgileri bastırabilirsiniz. Baskı kaliteli olduğunda kurumsal kimliğinizi yansıtmış olur. Bu sebeple kaliteli ürün aldığınızdan emin olmalısınız.

Mağaza poşet tasarımları el geçirmeli, uzun saplı, bez çanta, karton kutu şeklinde birçok farklı ham maddeye sahip olabilir ve sizi en iyi yansıtan modeli içlerinden seçebilirsiniz. İstpack sitesine girerek birim fiyatı üzerinden toptan ürün siparişi verdiğinizde en kısa sürede adresinize teslim olur. Ürünler dayanıklıdır ve uzun süre kullanılabilirler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir