Ambalaj ürünlerinde ve paket ürünlerinde poşet kullanımı oldukça önemlidir. Mağazanın kimliğini öne çıkarır ve reklam avantajı da sunar. Mağaza poşet üretimi konusunda deneyim sahibi olan İstpack, siz değerli müşterilerine en uygun fiyat politikası ile kaliteli ürünler sunar.

Mağaza poşet üretimi baskılı veya baskısız olmak üzere ikiye ayrılır. Baskılı poşetler, baskısız poşetlere göre çok daha fazla tercih edilir.

Baskılı veya baskısız olsun, her ürüne ve ağırlığa uygun mağaza poşet üretimi İstpack aracılığı ile profesyonel ekipler tarafından yapılır. Poşet üretimi, kullanım alanı kriterleri belirlendikten sonra, makineler kullanılarak malzemenin karışım haline getirilmesi sonucu elde edilir.

Naylon Poşet İmalatı

%100 müşteri memnuniyeti ve zamanında teslimat kriterleri doğrultusunda çalışan firmamız İstpack, her alanda kullanıma uygun mağaza poşet üretimi yapmaktadır.

Müşterilerin tam istediği kriterlere uygun, titiz bir çalışma ile üretilen poşetler plastik hışır, plastik mağaza poşeti, karton veya kağıt olmak üzere farklı malzemelerden üretilebilir.

Mağaza poşet üretimi aşamasında kullanılacak olan malzemenin seçilmesi, yoğunluk ve dayanıklılık kriterlerine göre belirlenir. Bu kapsamda kullanılan malzemeler sırasıyla;

  • LPDE,
  • MDPE,
  • HDPE,

LDPE malzeme esnek ve yumuşak, MPDE malzeme orta yoğun ve orta sert, HDPE malzeme ise yüksek yoğunluk, dayanıklı ve sert formlara sahiptir.

Mağaza poşet üretimi kriterleri, poşeti içerisinde taşınacak olan ürünün ağırlığı ve yapısı göz önünde bulundurularak şekillenir.

Toptan Poşet

Mağaza poşet üretimi kategorisinde firmamız İstpack oldukça uygun fiyatlar ile toptan kiloyla satın alma imkanı sunmaktadır. Adet ile alınan ürünlerin birim fiyatları oldukça yüksektir. Toptan alımlarda ise adet birim fiyatı aşağılara çekilir ve uygun kriterler belirlenir.

Özellikle mağaza poşet üretimi konusunda toptan alım yapılması oldukça önemlidir. Ufak işletmeler, kurumsal firmalar ve kişisel kullanım için dahi poşet üretimi yapılabilir.

Baskılı veya baskısız olmak üzere farklı malzeme ve eşsiz tasarımlar ile kaliteli mağaza poşetleri, firmanın reklam yüzü olmak ile birlikte, ufak kuruluşların kurumsallaşma yolunda da büyük bir adım atmasına yardımcı olur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir