Mağaza poşeti toptan satışlarında İstpack, piyasadaki en uygun fiyatlar üzerinden işlem yapar. Uygun fiyatlı olan ürünler son derece kaliteli ve uzun süreli kullanım olanağına sahiptir. %100 müşteri memnuniyeti politikası ile yola çıkmış olan İstpack, kuruluşundan günümüze müşterilerin her türlü isteklerine uygun poşet üretimi gerçekleştirmektedir.

Mağaza poşeti toptan satışları internet sitesi üzerinden online olarak gerçekleştirilebilir. Mağazaların müşterilerine, ürünleri şık ve estetik bir şekilde sunmalarına olanak taşıyan mağaza poşetleri, reklam yapma fırsatı da sunan önemli bir gereksinimdir.

Mağaza poşeti toptan satış birim fiyatları, adet alımlarına göre çok daha uygundur. İstpack, müşterilerin isteklerini tam olarak karşılarken, aynı zamanda da en uygun fiyat seçeneklerini sunmaktadır.

Mağaza Poşeti Modelleri

Mağaza poşeti toptan satış seçeneği ile farklı modellerde poşetlerin üretimi mümkündür. Bu modeller sırasıyla şöyle listelenebilir;

  • Plastik hışır poşetler,
  • Karton poşetler,
  • Kağıt poşetler,
  • Hediye çantaları,
  • Yumuşak saplı,
  • El geçmeli,
  • Takviyeli,

Listelenen modeller mağaza poşeti toptan satış seçeneği ile sipariş verilebilir. Şık ve estetik bir görünüme sahip olan mağaza poşetlerinin her bir modeli, aynı zamanda reklam ve tanıtım ögesi görevi de görürler.

Tek tek poşet alımlarında nazaran mağaza poşeti toptan alımlarda birim fiyatı oldukça düşüktür. Bu sebeple toptan sipariş verilmesi kesinlikle tavsiye edilir. Şık bir görünüme sahip olan mağaza poşetleri, isteğe göre farklı renk, boyut ve kalınlık seçenekleri ile sipariş verilebilir.

Toptan Poşet

Mağaza poşeti toptan satışları İstpack internet sitesinden online olarak yapılır. Hızlı ve güvenli sipariş seçenekleri sunan İstpack, verilen siparişi uzman personeliyle gerçekleştirdiği hızlı bir üretim aşamasının ardından, adrese teslimat gerçekleştirir. Üretimin sona ermesi ve ürünlerin teslimata hazır olması, sipariş verilen adete göre değişiklik gösterebilir.

Mağaza poşeti toptan online sipariş fırsatı sunan İspack, bunun yanı sıra online olarak poşet tasarlama olanağı da tanır. İstenilen tasarım online olarak tasarlanarak, kolay bir sipariş yöntemi müşterilere sunulmuş olur.

Baskılı mağaza poşetleri sayesinde firmalar, kendi logo ve sloganlarını dün çevreye duyurma imkanına sahip olur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir