Mağaza poşeti ankara bölgesinde hızlı teslimat seçenekleri ile İstpack internet sitesinden sipariş verilebilir.  Mağaza poşet fiyatları, sipariş verilecek adete ve kullanılacak poşet malzemesine göre farklılık gösterir.

Mağaza poşeti ankara ve çevresinde oldukça fazla tercih edilen bir materyaldir. Günümüzde kullanımı hızla yaygınlaşmaktadır. Kişisel veya kurumsal olarak kullanılabilir. Baskılı veya baskısız seçenekleri ile sipariş oluşturulabilir.

Mağaza poşeti ankara bölgesinden hızlı ve kolay bir şekilde sipariş oluşturulabilen mağaza poşetleri üzerine; logo, amblem veya slogan gibi görseller dijital baskı yöntemi ile uygulanabilir. Mağaza poşetlerinin çeşitleri, kullanım alanına göre ve taşıması gereken ağırlık miktarına göre belirlenir. Farklı ölçülerde ve formlarda mağaza poşeti siparişleri oluşturulabilir.

Toptan Poşet

İstpack internet sitesi üzerinden mağaza poşeti ankara ve çevresinde hızlı sipariş ve teslimat avantajları ile temin edilebilir. Mağaza poşetleri toptan seçenek avantajı ile satılmaktadır.

Belirtilen miktara göre fiyatlarda farklılık gösterebilen mağaza poşetlerinde, baskı öncesi görsel hazırlığı önemlidir. Baskılı mağaza poşetlerinde dikkat edilmesi gereken hususlar şu şekilde sıralanabilir;

  • Kullanım alanına uygun malzemenin seçilmesi,
  • Baskı yapılacak olan görselin uygun boyutlarda ve vektörel olması,
  • Poşet ölçülerine uygun baskı ölçülerinin sağlanması,
  • Kurumsal kimliğe uygun renk dağılımı,

Mağaza poşeti ankara bölgesinden sipariş verilebilecek poşet çeşitlerinin başlıcaları; karton poşet, plastik mağaza poşeti, plastik hışır poşet, kağıt poşet ve hediye çantasıdır.

Mağaza poşeti ankara baskı öncesi profesyonel grafik ekibi ile gerekli çalışmalar yürütülerek yapılır.

Poşet Fiyatları

Mağaza poşeti ankara ve çevresinde en uygun fiyat avantajları ile İstpack internet sitesinden sipariş verilebilir. Mağaza poşeti fiyatları, poşet üretiminde kullanılan malzeme çeşidi, poşetin karton, plastik veya kağıt formunda olması ve baskılı-baskısız olması yönünden farklılık gösterir.

Mağaza poşeti ankara bölgesinden verilen siparişler, en uygun fiyat politikası ile müşterilere ulaştırılır. Poşet üzerine uygulanacak olan baskı, profesyonel ekip tarafından hazırlanır ve dijital makineler aracılığı ile poşet üzerine uygulanır. Baskının tek renk veya 4 renk çeşitliliği de fiyat belirlemesinde bir kriterdir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir