Özel baskılı karton kutu her türden ürünü, nesneyi saklamak için kullanılan ve birçok özel tasarım modeline sahip olan ürünlerdir. Hizmet sektörü, üretici firmalar, ticari firmalar gibi uygun olan her sektörde kullanılabilirler.

Kutu üzerine firma logosu ve bilgileri basılabilir ve istenen her renkte ve modelde seri üretim yapılabilir. Özel baskılı karton kutu tasarım aşamasından sonra makinelerde üretilirler. Her bir parça eşit kalitede üretilir.

Firmanız için özel baskılı karton kutu siparişi vermek istediğinizde toptan da satın alabilirsiniz. Kaliteli kağıt çeşitleri ve sağlam malzemesiyle kutular uzun süre kullanılabilir. Kaliteli ürün müşterilerinize verdiğiniz değerin de bir göstergesidir.

Baskısız Karton Kutu

Müşterinin isteğine göre özel baskılı karton kutu çeşitleri baskısız da üretilebilir. Üzerinde hiçbir yazı ya da görsel olmayan düz kutular da oldukça fazla kullanılır. Yalnızca kendiliğinden desenli kutular da tercih edilebilir. Hediyelik eşya satan küçük işletmeler bu tarz kutuları sık kullanır.

Sipariş vermeden önce ürününüzün cinsine göre hangi kâğıt çeşidinin kullanılması gerektiği belirlenir. Özel baskılı karton kutu yapımında kullanılan kağıt çeşitleri şunlardır:

  • Karton kutu
  • Kraft karton kutu
  • Sert mukavva kutular
  • Oluklu mukavva kutular

Kullanmak istediğiniz kağıt çeşidine göre fiyatlar değişebilir. Özel baskılı karton kutu birim üzerinden fiyatlandırılır. Firmanızı en iyi şekilde yansıtacak tasarımı bulduktan sonra üretim süresi oldukça hızlıdır.

Logo Baskılı Karton Kutu

Kurumsal bir firma için özgün bir logoya sahip olmak zorunlu bir durumdur. Bir marka oluşturmak ve en iyi şekilde temsil bulmak için logo şarttır. Özel baskılı karton kutu tasarımları reklam amacıyla üzerine logo baskısı yapılarak kullanılır.

Böylece firmanız her alanda kendini gösterme ve hatırlatma şansı elde eder. Örneğin bir fuara katıldığınızda müşterilerinize üzerinde logonuz basılı olan kutular içerisinde hediyeler verdiğinizde o kişi fuarı gezerken firmanızın reklamını yapmış olur. İşlevsel yönleri çok olan özel baskılı karton kutu toptan satın alındığı için uzun süre tekrar bastırmak durumunda kalmazsınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir