Şeffaf kargo poşeti fiyatları uygun seçeneklerle toptan olarak sipariş verildiklerinde firmalar için daha ekonomik olurlar. Şeffaf kargolar yapısı itibariyle iki kısımlıdır. Bir tarafı içi gözükecek şekilde şeffaf olurken diğer kısmı genellikle siyah renkte olur.

Firmalar evrak ya da fatura gönderecekleri zaman genellikle şeffaf kargo poşetlerini tercih ederler. Şeffaf kargo poşeti kullanmanın avantajları şu şekildedir:

  • Alıcı kargo poşetinin içerisinde ne olduğunu görerek ürün teyidi yapabilir.
  • Kargoyla yanlış ürün geldiyse paket açılmadığından dolayı iade hakkı olur.
  • Ürünün kırılıp hasar görmediğini görerek teyit etmiş olursunuz.
  • Siyah kısmına firma logosu ile bilgilerinin baskısını yaptırabilirsiniz.

En çok tercih edilen modellerden biri olan şeffaf kargo poşetlerinin ihtiyaca göre farklı boyutları vardır.

Şeffaf Kargo Poşeti Toptan

Kurumsal firmalar tarafından ürünlerin güvenle taşınması için kullanılan şeffaf kargo poşetleri dayanıklı plastikten üretilir. Ağız kısmı yapışkanlıdır ve bir kere yapıştırdığınızda makasla ya da güç uygulayarak açılabilir.

Bu derece sağlam olması içerisindeki ürünün uzun yollarda da sağlam bir şekilde gideceği adrese teslim edilebilmesidir. Şeffaf kargo poşeti fiyatları birim üzerinden belirlenir ve toptan şekilde sipariş verilebilir.

Tasarım aşamasına müdahalede bulunarak istediğiniz dizaynın ortaya çıkmasını sağlayabilirsiniz. Cepli modelleri ile çok kullanışlıdır. Suya karşı dayanıklı yapısıyla her hava koşulunda ürünleri koruyarak taşır. Poşeti yalnızca alıcı açabilir ve bir kez açıldığında tekrar yapıştırılamaz.

Şeffaf Kargo Poşeti İstanbul

İstanbul özelinde de birçok kargo firması ürün sevkiyatları için şeffaf kargo poşetleri kullanır. Zarf gibi küçük evraklardan kıyafete kadar taşıyabilecek şekilde farklı boyutlara sahiptir.

İçerisine koyacağınız ürün önemliyse dilerseniz etrafını koli bandıyla da sağlamlaştırabilirsiniz. Ürün kontrolü sağladığı için alıcı ve göndericinin daha güvenli alışveriş yapmasına olanak verir.

Kargo alımlarında eğer paketi açarsanız ürünü iade edemezsiniz. Şeffaf yapısı sayesinde gelen ürünün doğru ürün olup olmadığını görebildiğiniz için alışverişinizi gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz. Yanlış ürün gelirse iade hakkına sahip olursunuz.

Şeffaf kargo poşeti ile ilgili daha fazla bilgi almak için -> https://ambalaj365.com/urun/baskisiz-tek-tarafi-seffaf-kargo-poseti/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir