Karton poşet tasarımı yatay modeller ya da dikey modeller ile farklı tarzlarda tercih edilebilir. Müşterinin isteği doğrultusunda bilgisayarda 3d programlar ile tasarım gerçekleştirilir. Tasarım sonunda müşteriye bir numune gösterilir ve müşteri onay verirse üretim aşamasına geçilir.

Karton çantalar pek çok sektörde kullanılır ve kullanılan önemli iş sektörlerinden bazıları şunlardır:

  • Hediyelik eşya sektörü
  • Kuyumculuk sektörü
  • Kozmetik sektörü
  • Saat sektörü
  • Giyim sektörü
  • Fuar ve etkinlik sektörü
  • Eğitim kurumları

Baskılı karton çanta modelleri ile firmanızı tanıtma şansı elde edersiniz ve müşterilere daha hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. İsteğe göre altın varak baskılı modeller, gofre uygulaması, bölgesel parlaklık verilmesi gibi farklı tasarım çeşitleri vardır.

Karton Poşet Toptan

Karton poşetler birim üzerinden fiyatlandırılır ve toptan olarak sipariş verdiğinizde daha uygun maliyetlere satın alabilirsiniz. Kağıt gramajına ve boyutlarına göre fiyatlandırılan karton poşetler oldukça uygun fiyatlıdır. Karton poşet tasarımı sırasında ürününüz için en uygun kağıt çeşidi seçilir.

Amerikan Bristol türü kağıt çeşidi ülkemizde en sık kullanılan modellerden biridir. Dayanıklı ve pürüzsüz yapısı sayesinde baskılı modellerde oldukça canlı ve verimli görüntüler oluşturur.

Karton poşetlerin bir yüzeyi mat iken diğer yüzeyi parlak baskı olabilir. Her iki yüzeyine de dilediğiniz baskıyı yaptırabilirsiniz. Kağıt malzemesi serttir ve yüzeyi baskı öncesi beyaz renkte olduğu için baskı yapıldığı zaman yüzde yüz görüntü sağlar.

Karton Poşet İmalatı

Karton poşet üretiminde en çok kullanılan kağıt türlerinden biri de kraft kağıttır. Kraft kağıtların en büyük özellikleri geri dönüşüme uygun olmalarıdır. Düşük maliyetli seçenekler ve kaliteli malzeme ile firmalar tarafından tercih edilir.

Karton kağıt kullanılarak yapılan karton poşet üretimleri isteğe göre mat veya parlak baskı olabilirler. Karton malzeme kullanıldığında dış yüzeyi beyaz renk olurken iç yüzey gri renk olur.

Firma prestijiniz için en uygun olan ürünler karton çantalardır ve logo baskılı modelleri sayesinde ücret ödemeden her alanda firma reklamınızı yapmış olursunuz.

Ürünümüzü incelemek için -> https://ambalaj365.com/urun/karton-poset/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir