Baskılı ambalaj kutu fiyatları toptan satın alımlarınızda uygun fiyat seçeneklerine sahiptir. Ambalaj kutular birçok farklı sektörde kullanım alanı bulurlar:

  • Gıda
  • Oyuncak
  • Tekstil
  • Saraciye
  • Temizlik malzemeleri

Farklı sektörler için ürünlerin güvenle saklanması ve kaliteli kullanım için ambalaj kutular en işlevsel ürünlerdir. Baskılı modeller sayesinde firmalar reklam yapma şansı bulurlar.

Logo baskılı ambalaj kutular ile ürünlerinizi hem kaliteli bir sunumla tüketiciye iletebilir hem de firmanızın reklamını yapabilirsiniz. Ambalaj kutular için en çok kullanılan malzeme karton malzemedir.

Satmak istediğiniz ürünlerin cinsine ve ağırlıklarına göre karton kutuların hacmi ve boyutu belli olur. Ambalajlı kutular nem gibi dış etkenlere karşı dayanıklı olurlar.

Baskılı Ambalaj Kutu Tasarımı

Sipariş etmek istediğiniz ambalaj kutu modelleri öncelikle bilgisayar programında tasarlanır ve ölçülendirilir. Sonrasında üretim aşamasına geçilir. Baskılı ambalaj kutu fiyatları adet üzerinden fiyatlandırılırlar.

Toptan sipariş verdiğinizde firmanız için daha ekonomik olur. Gıda saklamaları için uygun olan ambalaj kutular içerisindeki ürünün tadına hiçbir etki etmezler ve koku yapmazlar.

Ambalaj kutuların görevi sakladıkları ürünü dış etkenlerden korumaktır. Farklı renk ve desenlere sahip onlarca çeşit kutu tasarımı mevcuttur. Firmanız için en uygun kutu modellerini seçerek dilediğiniz sayıda sipariş verebilirsiniz.

Saklanacak ürünün cinsine göre ambalaj kutularının içerisine koruyucu bir kat farklı malzemeden ek yapılabilir. Kutu tasarımları müşterinin beğenisine sunulup onay alınır.

Baskılı Ambalaj Kutu Fiyatları

Baskılı ambalaj kutuların en büyük avantajı firmanızın reklamını ücretsiz bir şekilde yapmalarıdır. Firma kullanımları hariç kişisel özel günleriniz için de ambalaj kutuları tercih edebilirsiniz.

Doğum günleri, baby shower partileri gibi günler için sevdiklerinize harika desenlerden ambalaj kutular içerisinde hediyeler verebilirsiniz. Ambalaj kutular sert mukavva malzemeden üretilirler ve dayanıklı olurlar.

Ambalaj kutular tek kullanımlık değil birkaç defa kullanılabilecek şekilde üretilir. Bu şekilde firmanızın reklamı daha çok yapılmış olur. Marka oluşumunuz için en işlevsel ürünler baskılı ambalaj kutulardır. Firma renklerinizde seçebilir ya da farklı desenlerden yararlanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir