Karton çanta yapan firmalar ile çalışmaya karar verdiğinizde kaliteli hizmet sunan ve sizin için en doğru malzemeyi kullanan bir firma ile çalışmaya dikkat etmelisiniz. Karton çantalar hayatımızın her alanında oldukları için öneminin pek bilindiği bir ürün değildir fakat hem bireysel hem de kurumsal kullanımlar için hayat kurtarıcıdır.

Firma logosu baskılı karton çanta modelleri sayesinde firmanızı en iyi şekilde tanıtmış olursunuz ve müşteri sayınızı arttırırsınız. Bir müşteri sizden ürün aldıktan sonra evine gidene kadar firmanızın reklamını yapar.

Şık ve kullanışlı modelleri ile karton çantalar ile firma reklamınız sürekli olarak bir yerden bir yere dolaşmış ve sizi tanıtmış olur.

Karton Çanta Fiyatları

Karton çanta siparişlerinizi toptan olarak verebilirsiniz. Karton çanta yapan firmalar size toptan satın alma imkanı sunar. Toptan satın aldığınızda ürün maliyetleri daha uyguna gelir. Karton çantaların hayatınızı kolaylaştıracak özellikleri şunlardır:

  • Şık ve modern tasarımlar ile taşırken kendinizi iyi hissedersiniz.
  • Geri dönüşüme uygun malzemeden üretilirler ve çevre dostudurlar.
  • Dayanıklı malzemesi ile bir kere değil birkaç kere kullanıma uygundurlar.

Karton çantalar sayesinde açık alanlarda firmanızın reklamını oldukça düşük maliyetlere yapmış olursunuz. Bir yere giderken eşyalarımızı şık ve birbirinden güzel renklere sahip karton çantalarda taşırken kendinizi uyum içerisinde hissedersiniz.

Karton çantalar poşet çantalara göre daha kullanışlı ve daha şık modellere sahiptirler.

Karton Çanta Yapımı

Karton çanta siparişi vermek istediğinizde aklınızda bir tasarım varsa uzman tasarımcılar size yardımcı olurlar ve aklınızdaki tasarımı bilgisayar ortamında programa dökerler.

Aklınızda bir tasarım yoksa hazır numunelerden dilediğinizi seçebilirsiniz. Nasıl bir ürün saklayacağınıza bağlı olarak karton çantaların kağıt cinsi ve boyutu belirlenir. Tasarım aşaması bittikten sonra üretim makinelerde olur ve renklendirme yapılır.

Üretim aşaması sırasında baskılı model isterseniz ofset baskı gerçekleştirilir. Canlı ve kaliteli logo baskıları ile firmanız en iyi şekilde temsil edilir. Firma bilgileri ya da slogan da yazabilirsiniz.

Karton çanta ürünümüz hakkında bilgi almak için -> https://ambalaj365.com/urun/karton-poset/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir