Dünya çapında Corona nedeniyle restoranlara gitme imkanı azalmanın yanı sıra restoranların Paketleme servisine geçiş yapmalarıyla hamburger kutusu imalatı çok fazlalaşmıştır. Genç kesimin yanı sıra her türden insanlar yemek yerken hamburger tercihi yapabilmektedir.

Bu alanda çok büyük restorantlar bulunsa da hamburger sektöründe çok fazla rekabet bulunmaktadır. Bu nedenle hamburger kutusu imalatı yaptıracak restoranlar baskıların kaliteli olmasını istemektedir.  Hamburger kutusu imalatı yapan yerler ise olduğunca kaliteli yapılarda Kutular ve baskılar hazırlamaktadır. 

Hamburger Kutusu İmalatı Tercihleri

Kendi restoranını uygun hamburger kutusu imalatı tercih edecek kişiler kartonu kaliteli olmasını ve insanların aklında kalmasını istemektedir. Çünkü bu hamburger kutusu imalatı gerçekleşirken satışları arttırmak amacıyla hoş tasarım ve logolar tercih edilmelidir. Hamburger kutusu üzerinde bulunacak baskıların akılda kalacak renkleriyle birlikte UV baskılarıda kaliteli olmalıdır. Ayrıca hamburger kutusu imalatı yapılırken;

  • Satışlarında artış kazanmak nedeniyle imaj tazelemek amacıyla demboss yapısı da akıllarda kalacak şekilde üretilmelidir. 
  • Hamburger kutusu imalatı yapılırken tercih edilecek efekt, karton türü ve renkleri de kendi restoranını yansıtması gerektirmektedir. 
  • Ayrıca bu hamburger kutusu imalatı yapacak birden fazla firma bulunması da bizlere geniş yelpazelerde Seçenekler sunmaktadır.

Hamburger kutusu imalatı özellikle paket servis alanında çalışanların işlerini kolaylaştırmaktadır. Paket servileri bir yemeğin paketlenerek müşteriye hızlı ve yemeğin bozulmadan ulaştırılmasıdır. Bu yüzden paket servislerinde yemekler için uygun olan paket seçimi oldukça önemlidir. Hamburgerler için özel olarak hazırlanan dürüm kutuları dürüm paketleri için vazgeçilmezdir.

Hamburger Kutusu İmalatı Nasıl Yapılmaktadır?

Restoran sahibinin isteği üzerine hamburgerkutusu imalatı yapacak firma bütün biçim ve logo tasarımı seçenek bilgisini öğrendikten sonra imalata başlamaktadır. Ayrıca hamburger kutusu imalatı bıçak izi ile başlamaktadır. Bıçak izleri ise kutunun hangi kısımları kapak hangi kısımları nereye göre yapışacağı özelliklerini planlamasıdır.

Bıçak izlerinden sonra ise logonun hangi kısma uygun olacağı belirtilip hemen baskısı kutunun üzerine yerleştirilmektedir. Ayrıca kutu boyutu da müşterinin isteğine göre belirlenmektedir. Yani  bıçak izleri çizimi bittikten sonra hamburger kutusu imalatı tam anlamıyla başlamaktadır.  Özellikle son zamanlarda hamburger kutusu imalatı konusunda çok sayıda farklı firma karşımıza çıkmaktadır.

Ürün hakkında bilgi almak için -> https://ambalaj365.com/urun/hamburger-kutusu/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir