Baskılı karton kutu imalatı kurumsal ya da kişisel firmanızın gelişmesi ve reklam alanı bulması için özel olarak üretilen ambalajlı kutulardır. Üzerine isteğe göre logo baskısı, firma bilgileri ya da istediğiniz her görsel basılıp uygulanabilir.

Üretici firma ya da ticaret firması olun her firmanın ürettiği ürünün kalitesi kadar bu ürünü nasıl ve ne şekilde sunduğu da oldukça önemlidir. Ürünlerinizi sunduğunuz baskılı karton kutu imalatı ile tasarlanan ambalajlar sizin en uzaklara ulaşabilen yüzünüz olur.

Reklam yapmak ve ürünü en iyi şekilde pazarlamak sizin bir marka oluşturmanız için gerekli olan hususlardır. Baskılı karton kutu imalatı ile ortaya çıkan sayısız özel tasarım kutular size bu konuda yardımcı olur.

Baskılı Karton Kutu Fiyatları

Firmanıza özel ve sizi en iyi şekilde tanıtacak olan ambalaj kutularını sipariş verirken toptan satın alabilirsiniz. Baskılı karton kutu imalatı çok yüksek maliyetlere sebep olan bir hizmet değildir ve uzun vadede size kazanç getirir.

Çünkü yaptığınız reklam sayesinde yeni müşterilere ulaşmış olursunuz ve firmanız bir resmiyet kazanır.

Baskılı karton kutu imalatı ile firmanıza kurumsal kattığınız ürünlerin diğer avantajları da şunlardır:

  • Markanızın bilinirliği artar.
  • Üzerine logonuz olan bir ambalaj ile ürününüzü sunduğunuzda resmiyet kazanırsınız.
  • Hedef kitlenizi genişleterek yeni müşteriler kazanırsınız.
  • Her gün ve her yerde firmanızın reklamı yapılmış olur.

Ürünleri sipariş verirken birim üzerinden fiyatlandırılır ve istediğiniz özelliklere göre fiyat değişiklik gösterir. Baskılı karton kutu imalatı son moda trendleri takip ederek en yeni seçenekleri size sunar.

Baskılı Karton Kutu Toptan

Tek tek sipariş verebileceğiniz gibi yüksek miktarlarda toptan da sipariş verebilirsiniz. Baskılı karton kutu imalatı kişiye özel tasarlanır ve kâğıt cinsinden rengine kadar her şey sizin beğeninize göre üretilir.

Her sektörde bir rekabet ortamı olduğu için firmanızı öne çıkaracak bu tür farklılıklar sizi rakiplerinizden bir adım öne taşır. Güçlü bir rakip imajı tüm dikkatleri üzerinize çeker.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir