Karton poşet modelleri dayanıklı yapısı ve kaliteli kağıt seçimiyle özel günlerde hediye sunumu, giyim mağazaları, gıda zincirleri, tanıtım etkinlikleri gibi pek çok alanda kullanılırlar.

Sunulmak istenen ürüne göre boyutları değişiklik gösterebilir. Farklı renklerde ya da desende tercih edilebilirler. Karton poşet modelleri özel tasarım ile kişiye ya da firmalara özel üretilirler. Firma logosu, firma bilgileri ya da dilenen görsel baskısı ile üretilebilirler.

Çift taraflı baskı sayesinde kullanışlı ürünlerdir. Giyim mağazası için logo baskılı tasarlanabilirler ve mağazadan alışveriş yapmış her kişi karton poşet modelleri ile firmanın reklamını yapmış olur.

Kurumsal bir firma için her ürünü bir avantaja çevirip marka oluşturmak en önemli husustur.

Karton Poşet Toptan

Birim üzerinden fiyatlandırılan karton poşet modelleri toptan da sipariş verilebilirler. Kaç adet ihtiyaç var ise en kısa sürede özel makineler ile üretim gerçekleşir. Özel günlerde kullanabileceğiniz küçük boyutlu karton poşetler de oldukça göz alıcıdır.

Örneğin baby shower partinizde gelen yakınlarınıza o günü hatırlatacak minik hediyeler vermek için karton poşet modelleri renkli ve eğlenceli desenleriyle çok uygundur. Mavi, pembe gibi bebek cinsiyetine göre renkler de seçilebilir.

Karton poşet modelleri şu şekilde sıralanabilir:

  • Büküm saplı karton poşetler
  • İpli karton poşetler
  • Karton çanta
  • El geçmeli karton poşetler
  • Düz saplı karton poşetler

Her modelin desenli, düz, görsel baskılı tasarımları vardır ve istenilen boyutta üretilebilirler.

Karton Poşet Fiyatları

Kaliteli ve dayanıklı malzemesi ile karton poşet modelleri adet sayısına ve modele göre farklı fiyatlandırılır. Dayanıklı malzemeden yapıldığı için yırtılma, kopma gibi olumsuz durumlar yaşanmaz.

Tek kullanımlık değildir ve uzun süre dayanıklıdır. Firmanız için logo tasarımlı karton poşet modelleri sipariş verdiğinizde kurumsal kimliğimiz için olumlu bir adım atmış olursunuz. Daha çok kişiye ulaşma şansı elde edeceğiniz için daha çok müşteri kazanırsınız.

Bu da sipariş verirken harcadığınız miktarı dengeler ve uzun vadede sizi artıya geçirir.

Karton poşetler hakkında bilgi almak için https://ambalaj365.com/urun/karton-poset/ linkini ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir