Baskılı karton kutu kurumsal ya da kişisel firmaların bir marka oluşturmak için kullandıkları işlevsel ürünlerdendir. Kağıt çeşitleri, renk, tasarım gibi pek çok farklı özellik kişiye göre hazırlanır.

Üretici firmalar, ticari şirketler, mağazalar, market zincirleri, küçük hediye dükkânları gibi onlarca farklı sektörde kullanılan baskılı karton kutu reklam amacıyla kullanılır ve geniş kitlelere ulaşım sağlar.

Firmanız için özel tasarım baskılı karton kutu hazırlatmak istiyorsanız öncelikle ne tarz bir baskı istediğimize karar vermelisiniz. Beğendiğiniz tasarımlar var ise benzer bir dizayn kullanabilir ya da profesyonel bir firmayla çalışırsanız sıfırdan size özel bir tasarım sipariş verebilirsiniz.

İstpack Türkiye’de bir ilki başararak online tasarım özelliğini getiren ilk firma olmuştur. Bu hizmet sayesinde siteye giriş yaparak kendi tasarımınızı kendiniz yapabilirsiniz.

Baskılı Karton Kutu Ambalaj

Her iş kolunda kullanılabilen baskılı karton kutu çeşitli tasarımlara sahiptir. Bu modelleri şu şekilde sıralayabiliriz:

  • İki ayrı parçadan oluşan geçme kapaklar
  • Kendiliğinden kapaklılar
  • Dip kilitli kapaklar

Başlıca modeller ile farklı onlarca tasarım kişiye özel üretilir. Önemli olan firmanızı en iyi şekilde yansıtmasıdır. İsteğe göre baskılı karton kutu üzerine logo basımı da yapılabilir. Adres, telefon bilgisi gibi firma bilgileri de yazılabilir.

Her renkten baskı uygulanabilen kutular özel makinelerde üretilir. Baskılı karton kutu kaliteli malzemesiyle tek kullanımlık değil birden çok kez kullanılacak şekilde üretilir. Böylece firmanızın marka kalitesi de gösterilmiş olur.

Özel Baskılı Karton Kutu

Teknolojinin gelişmesi insanların beklenti ve beğenilerine de etki eder. Baskılı karton kutu modelleri de her yıl yenilenir ve çağa ayak uydurur. Firmanızın hedef kitlesinin beğenisine özel olarak tasarlanır ve yeni müşteri kazanımı hedefler.

Örneğin bir pastaneniz varsa üzerinde logonuzun olduğu şık desenli kutular müşterileriniz için oldukça hoş bir armağan olur. Baskılı karton kutu dayanıklı malzemeden üretildiği için alan kişi başka yerlere giderken de kutuyu taşıyabilir. Bu da ücretsiz olarak reklam yapmanız demektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir