Baskılı karton kutu yapımı profesyonel tasarım ekibinin bilgisayar ortamında modelleri tasarlamasının ardından özel makinelerde gerçekleşir.

Üretimden sanayiye her iş kolunda kullanılabilen baskılı kutular toptan satın alındığında oldukça uygun maliyetlidirler. Ürünleri müşterilere iletmek, saklamak ve ulaştırmak için kullanılan baskılı karton kutu yapımı emek isteyen bir süreçtir. Kutuların her birinin işlevsel olması için doğru ölçülerde tasarlanmalıdır. Yapım aşamasını şu şekilde özetleyebiliriz:

  • Ürününüz için en uygun kağıt çeşidinin belirlenmesi.
  • Doğru ölçülendirme.
  • Tasarım aşaması.
  • Makine üretimi ve baskı aşaması.

Seri üretim gerçekleştiren makineler son teknolojik aletlerdir. Baskılı karton kutu yapımı ve sonrasını sipariş veren kişi detaylı bir şekilde takip edebilir.

Baskılı Karton Kutu Fiyatları

Birim üzerinden fiyatlandırılan baskılı karton kutu yapımı üretim aşamasından sonra toptan olarak sipariş verilebilir. Toptan sipariş verdiğinizde çeşitli indirimlerden faydalanabilirsiniz. Uzun vadede sizin için oldukça ekonomik olan bir masraf olur.

Firmanızın bilgilerini üzerinde taşıyan her kutu sizin için reklam şansı demektir. Bu da çok uzaktaki insanlara bile ulaşmanızı sağlar. Baskılı karton kutu yapımı sırasında A kalite kağıt çeşitleri kullanılır.

Kağıdın kaliteli olması kullanım süresini uzatır ve müşterilerinize verdiğiniz özeni gösterir. Baskılı karton kutu yapımı başlangıçtan sona kaliteli üretimdir ve kullanılan malzemeler tamamıyla geri dönüşümlüdür. Bu da her bir kutuyu doğa dostu yapar.

Üretim sırasında hiçbir kimyasal madde kullanılmaz. Renklendirme için kullanılan malzemeler de tamamen organiktir.

Baskılı Karton Kutu Toptan

Seri üretim gerçekleştirilen baskılı karton kutu yapımı sayesinde her bir kutu eşit kalitede olur. Üzerine baskı yapılan logo, firma bilgileri, yazı gibi detaylar kaliteli baskıdır ve renkleri zamanla solmaz.

Kutu çeşitlerinden seçmek istediğiniz modeli seçerken dilerseniz kendiniz de tasarıma müdahale edebilirsiniz. Baskılı karton kutu yapımı firmanın isteğine göre üretim sağlar. Müşteri memnuniyeti öncelikli hedeftir.

Kalın malzeme olduğundan dolayı tek sefer kullanımlık değildir. Farklı desen ve renklerde sipariş verilebilir ve sipariş en kısa sürede hazır olur.

Baskılı karton kutu modellerimiz için -> https://ambalaj365.com/urun-kategori/karton-kutular/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir