Karton bardak imalatı özel makineler ile gerçekleştirilen ve ülkemizde büyük bir pazarı kapsayan üretimlerden biridir. Karton bardaklar kullanışlı ve hesaplı olmasıyla pek çok etkinlik, özel gün, restaurant ve kafeler, iş yerleri ve daha birçok yerde kullanılırlar.

Evlerimizde kullandığımız cam bardaklar iş yerlerinde ya da kalabalık alanlarda çok kullanışlı olmayabilirler. Örneğin 100 kişinin çalıştığı bir iş yerinde cam bardak kullanımı hem tehlikeli olabilir hem de daha sonrasında yıkamak gerekeceği için zaman kaybı yaratabilir. Karton bardak imalatı ile bu duruma pratik bir çözüm getirilir.

Özel günler için de üretim yapılan karton bardak imalatı her yaşa yönelik tasarımlara sahiptir. Baby shower partilerinden, önemli iş toplantılarına kadar her ortama uygun ürünlerdir.

Karton Bardak Makinası

Karton bardaklar özel üretim ve son teknolojik makinalarda üretilirler. Bu sebeple normal bardak tarzında modellerin yanı sıra daha yaratıcı farklı modeller de vardır. Karton bardak imalatı seri üretim yapılır ve toptan olarak da sipariş verilebilir.

Ürünün ölçülendirilmesi belirli kurallara göre yapılır. Ölçü birimi olarak “oz” kullanılır. Oz ölçü biriminin karşılığı litredir. Karton bardak imalatı sırasında kullanılan ölçüleri şu şekilde sıralayabiliriz:

  • 4 oz ölçü birimi 120 ml’dir.
  • 7 oz ölçü birimi 210 ml’dir.
  • 8 oz ölçü birimi 240 ml’dir.
  • 12 oz ölçü birimi 360 ml’dir.
  • 16 oz ölçü birimi 475 ml’dir.

İstenilen ölçülerde ve modelde her çeşit karton bardak imalatı yapılır.

Karton Bardak Fiyatları

Karton bardak fiyatları seçeceğiniz modele, kaç adet üretileceğine göre değişiklik gösterebilir. Birim üzerinden fiyatlandırılır. Toptan sipariş verdiğinizde daha uyguna mal etmiş olursunuz. Karton bardak imalatı siparişi vermek satım alma yapmanız yeterlidir. Tasarımları satın almadan sonra görüşüp tamamlamaktayız.

Dilerseniz kendi tasarımınızı kendiniz oluşturabilirsiniz. Karton bardak imalatı tasarımdan üretime bir bütün olarak ilerler. Müşteriye öncelikle bir taslak sunulur. Onay verilmesi halinde üretime geçilir.

Firma logonuz, adres bilgileriniz ya da dilediğiniz herhangi bir görsel baskı olarak uygulanabilir.

Karton bardak ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için https://ambalaj365.com/urun/karton-bardak/ linkini ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir