Karton poşet toptan şekilde üretilir ve firmalara, kişilere özel tasarımlara sahiptir. Firmalar için reklam tanıtım amacıyla kullanılırlar. Baskılı ya da baskısız modelleri ile farklı seçeneklere sahiptirler.

Organik ham maddeden üretilen poşetler çevre dostudur ve geri dönüşüme uygundur. Karton poşet toptan satışlarının uygun fiyatları birçok perakende firmasının da bu ürünü tercih etmesine yol açar.

Pek çok sektör için avantajlı ürünler olan karton poşetlerin en çok kullanıldığı sektörler şunlardır:

  • Mağazacılık
  • Gıda sektörü
  • Hediyelik eşya
  • Perakende satış
  • Pazarlama sektörü

Sipariş vermek için web sitesine giriş yapmanız yeterlidir. Karton poşet toptan sipariş verdikten sonra tasarımlarında dilediğiniz değişikliği yapabilirsiniz. Firmanızı en iyi şekilde tanıtacak kaliteli ürünlerdir.

Karton Poşet Fiyat

Karton poşet için sipariş vermek istediğinizde kullanacağınız malzemenin özelliklerini belirleyebilirsiniz. Kaliteli mukavvadan üretilen karton poşetler birim üzerinden fiyatlandırılırlar. Karton poşet toptan alımlarında firmalar çeşitli avantajlardan yararlanır.

Karton poşetlerin üzerine isteğe göre firma logosu, adresi ve telefon numarası baskısı uygulanabilir. Her iki tarafa baskı avantajıyla firmanızın tanıtım yüzü olurlar. Karton poşet toptan sipariş verdiğinizde en kısa sürede adresinize teslim edilir.

Perakende satış yapan bir firmaysanız firma bilgilerinizin üzerinde yer aldığı bir karton poşet sizi tanıyacak farklı müşteriler demektir. Karton poşet toptan ürünleri pürüzsüz bir yüzey ve yapıya sahiptir ve uzun süre dayanıklı malzemeden üretilirler.

Karton Poşet Ölçüleri

Sipariş vermek istediğinizde karton poşet toptan ürünler çok farklı ölçülerde üretilebilir. İstediğiniz ebatları web sitemizdeki ürün sayfasını inceleyerek seçebilirsiniz. Satmak istediğiniz ürün için en uygun boyutları seçmek önemlidir. Baskıya girmeden önce numune ürünler üzerinde dilediğiniz tasarımın nasıl duracağını kontrol edebilirsiniz.

Karton poşetler el geçmeli, delikli, sapsız ya da yumuşak saplı olarak tercih edilebilirler. İsteğe göre kurdele, ipli modeller de firmanızın farkını ve müşterilerinize verdiğiniz önemi ortaya koyar. Karton poşet toptan ürünlerin tasarım seçenekleri profesyonel kişiler tarafından hazırlanır. Dilerseniz hazır modellerden de tercih edebilirsiniz.

Ürün kalitesi kadar müşterinize ürününüzü nasıl sunduğunuz da çok önemlidir.

Karton Poşet İmalatı

Karton poşetleri toptan sipariş vereceğiniz zaman özel bir etkinlik için 50 adet veya firmanız için 1000 adet sipariş verebilirsiniz. Herhangi bir adet sınırlaması bulunmaz. Baskılı modellerde firma logosu, firma bilgileri ve çeşitli sloganlar kullanılabilir.

Baskılar yaldızlı veya mat gibi farklı biçimde yapılabilir. Karton poşet toptan satın aldığınızda uygun bir fiyata firmanızın tanıtımını yapma şansı elde edersiniz. Karton poşetlerin üzerine olan baskılar kabartmalı veya çökmeli de uygulanabilirler.

Karton poşetler geri dönüştürülebilir malzemeden üretilirler ve insan sağlığına uygundurlar. İçerisine konulan ürünlerin yapısında değişime sebep olmazlar ve koku yapmazlar. Ürün siparişi sonrası en kısa sürede sipariş adrese teslim edilir.

Karton Poşet Baskı

Firmanız için özel ve kaliteli baskıları ile marka oluşumunuzda yardımcı olacak bir ürün olan kağıt poşetler birçok farklı alternatife sahiptir. Kendinden desenli modeller ya da düz renk modelleri de tercih edebilirsiniz.

Bazı modellerde kullanılan varak renkleri firmanızı tanıtım amaçlı kullanıldığında kaliteli ve şık bir görünüm sunar. Üretim sırasında genellikle ofset baskı kullanılır.

Ofset baskıda renk boyası direkt gaz haline dönüşerek kağıdın içine işler ve bu sebeple renkler oldukça canlıdır. Renkler zamanla solma yapmaz ve yeniden kullanılabilir özelliğine sahiptir.

Karton poşet modellerimiz hakkında detaylı bilgi için -> https://ambalaj365.com/urun/karton-poset/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir