Baskılı market poşeti fiyatı uygun seçenekleri ile birçok firma tarafından tercih edilir. Kendinize ait bir marketiniz varsa ve insanlara hızlı bir şekilde tanıtım yapmak istiyorsanız firma logosu baskılı market poşetlerinden kullanmak oldukça etkilidir.

Ürünlerinizi muhafaza ederken bir yandan da firmanızın reklamını yapan market poşetlerini kullanmanız için birçok sebep vardır:

  • Firmanızı daha geniş kitlelere tanıtırsınız.
  • Firmanızın tanıtımı arttıkça yeni müşteriler gelir ve daha fazla kazanmaya başlarsınız.
  • Firma logonuzun olduğu poşetler sayesinde marka değeriniz artar.

İnsanlar marketinize gelerek alışveriş yaptığı zaman tek bir poşet alsalar dahi eve döndükleri sırada geçtikleri sokaklarda firmanızın reklamını yaparlar ve poşeti birkaç kere daha kullanırlar.

Market Poşeti Rulo

Yeni açtığınız bir marketiniz varsa baskılı market poşetleri sizin en etkili tanıtım araçlarınız olurlar. Baskılı market poşeti fiyatı toptan aldığınızda sizin için daha uygun fiyatlı olur.

Atlet poşetler ya da hışır poşetler olmak üzere iki türde satın alabileceğiniz market poşetlerinin iki yüzüne de baskı yaptırabilirsiniz. Dayanıklı malzemeden üretilen market poşetleri ürünlerin cinsine göre her alanda kullanıma uygundurlar.

Hışır poşetler genelde şeffaf tercih edilirler ve meyve ile sebze saklamak için idealdirler. Baskılı market poşetlerinde ekmek saklanabilir ya da daha sonra marketinizden alan insanlar başka eşyalarını taşımak için de kullanabilirler. Her türlü gıdanın taşınması için uygun bir üründür.

Market Poşeti Ölçüleri

Market poşetleri ürün gruplarınıza göre küçük, orta veya büyük boyda sipariş edilebilirler. Toptan satın aldığınız zaman dilerseniz farklı boyutlardan sipariş verebilirsiniz.

Market poşetleri dayanıklı malzemeden üretildikleri için birkaç kez kullanılabilirler ve böylece çevreyi de korumuş olurlar. Doğaya atılsalar dahi hızlı çözülürler ve geri dönüşüme uygundurlar. Market poşetlerini hangi kalınlıkta ve boyutta tercih ettiğinize göre fiyatlar değişiklik gösterir. Aklınızdaki tasarımı tasarımcıya anlattığınızda sizin için en uygun model ve en uygun fiyat belirlenir. Modeli onayladıktan sonra sizin isteğinize göre üretim aşaması başlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir