Market poşeti fiyatları toptan alım yaptığınızda uygun seçeneklere sahiptir ve firmanıza özel tasarım yapılır. Aklınızda bir tasarım varsa eğer uzman tasarımcı ile görüşerek bilgisayar ortamında hazırlanır ve sonra üretim aşamasına geçilir.

Marketiniz için poşet sipariş vermek istediğinizde kaliteli malzemeden üretilmesine dikkat etmeniz gerekir. Eğer müşteriler poşetleri eline aldığında hemen yırtılırsa ve taşırken ürünler düşerse bu marka değeriniz için hiç iyi olmaz.

Kaliteli ürün ve uygun fiyat seçenekleri ile firmanız için en doğru seçim market poşetleridir. Market poşetlerinin üzerine firma logonuzu ve bilgilerinizi bastırabilirsiniz. Baskılı market poşeti modelleri sayesinde müşterileriniz gittikleri her alanda firmanızın reklam ve tanıtımını yapmış olur.

Market Alışveriş Poşeti

Firmanız için en doğru tercih baskılı market poşeti tercihleri olacaktır. Market poşeti fiyatları ile ilgili uygun seçenekleri gözden geçirdikten sonra poşetlerinizin üzerine şu baskıları yaptırabilirsiniz:

  • Firma logosu
  • Firma adres ve telefon bilgileri
  • Dilediğiniz resim ve yazı
  • Figürler
  • Sloganlar

İnsanlar marketinizde alışveriş yaptıktan sonra toplu taşımaya bindiklerinde toplu taşıma aracının içerisindeki herkese marketinizin reklamını yapmış olurlar. Kurumsal bir kimlik inşa etmek istiyorsanız tanıtım olanağı bulduğunuz her alanı kaliteli bir şekilde kullanmanız gerekir.

Market poşetleri ürünlerinizin boyutuna ve cinsine göre tasarlanır. Taşıma kuvvetinin hesaplanması, ne kadar esneme payı olacağı gibi konular ürünlerinize göre kararlaştırılır ve tasarım aşamasında uygulanır.

Market Poşeti Büyük Boy

Market poşetleri küçük, orta ya da büyük boy olarak sipariş edilebilir. Saklanacak ve taşınacak ürünün cinsine ve ağırlığına bağlı olarak market poşetlerinin tasarımları firmanıza özel olarak hazırlanır.

Ağır ürünleriniz için takviye kullanılan market poşetlerinden tercih edebilirsiniz. Sebze reyonunuz için hışır poşetler oldukça avantajlı ürünlerdir. Günlük hayatımızı kolaylaştıran ve gıdaların sağlıklı bir şekilde evimize girmesini sağlayan market poşetleri hijyenik koşullara uygun olarak üretilir.

Market poşetlerinin ham maddesi geri dönüşüme uygun olduğu için çevre dostudur ve insan sağlığına uygun olan bir üründür.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir