Karton bardak fiyatları toptan satın aldığınızda daha uygun maliyete gelir ve firmalar genelde toptan olarak sipariş verirler. İş yerlerinde kullanım pratikliği ile içeceklerin tüketilmesi için en çok karton bardaklar kullanılır.

Karton bardakların en büyük avantajı sıcak içecekleri tüketmek istediğinizde ısılarını muhafaza etmesidir. Karton bardak kullanımlarının diğer avantajları şunlardır:

  • Sıcak içecekleri tüketirken plastik veya köpük bardaklara göre çok daha sağlıklıdırlar.
  • Karton bardaklar ham selülozdan üretilir. Organik bir madde olduğu için içerisinde saklanan içeceklere karışma gibi bir durum söz konusu olamaz.
  • Geri dönüşüme uygundur ve çevre dostudurlar.
  • Karton bardakların üzerine firma logonuzu ya da sloganınızı bastırabilir ve reklam amaçlı kullanabilirsiniz.

Karton Bardak Üreticileri

Karton bardaklar tüm soğuk ve sıcak içecekler için kullanıma uygundurlar. Karton bardak fiyatları toptan alacağınız zaman hangi boyutta istediğinize ve kaç adet istediğinize göre değişebilir.

Karton bardakların firmalar için bir diğer kullanım alanı da promosyon ürün tanıtımlarıdır. Bir gıda firması yeni içeceğini tanıtmak istediğinde üzerinde logo baskılı karton bardaklar ile ürününü hedef kitlesine tanıtabilir. Kullan at özellikte ürünler oldukları için kullanımı oldukça pratik ve temiz olur.

Cam bardak kullanırsak istediğimiz hijyeni sağlayamayız ve tehlikeli bir durum da oluşabilir. Kalabalık insan topluluklarının olduğu alanlarda içecek servisi için en güvenli ürün karton bardaklardır. Kullanım sonrası temizliğe de gerek olmaz.

Karton Bardak Hammaddesi

Karton bardakların hammaddesi selülozdur ve organik bir maddedir. Organik olduğu için doğada çözülmesi daha kolaydır. Bu avantajı sayesinde plastik ürünlerden daha hijyenik olurlar.

Taşıması kolay olduğundan ofise giderken ve ofis içerisinde günlük ihtiyacınız olan sıvı miktarını karton bardaklarla güvenle karşılayabilirsiniz. Kış ayları için kahve çay tüketiminde yazın da su tüketiminde hijyenik bir kullanım sağlarlar.

Ofislerde cam bardak kullanımı sağlık problemleri oluşturabilir ve sonrasında temizliği de zor olur. Bu sebeple ofis ortamı için en çok tercih edilen seçenekler karton bardaklar olur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir