Plastik hışır poşet toptan fiyatları firmalar için ekonomik seçeneklere sahiptir. Hışır poşetler gıda sektöründe en çok kullanılan ürünlerden biridir. Hışır poşetlerin ham maddesi yüksek yoğunluğa sahip polietilen maddesidir. Polietilen maddesinin özelliklerini şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Geri dönüşüme uygun doğa dostu bir ham maddedir.
  • Dayanıklı yapısıyla yırtılma ve kopma gibi durumlara karşı korumalıdır.
  • Organik olduğundan dolayı kimyasal içermez.
  • İnsan sağlığı için uygundur.

Hışır poşetler seri üretim olurlar ve üretim sırasında rulo şeklinde tasarlanırlar. İsteğe göre üzerine firma logosu baskılı modeller vardır. Logo baskılı modeller sayesinde firmanızın reklamını yapabilirsiniz. Hışır poşetlerin şeffaf ya da renkli modellerini tercih edebilirsiniz.

Plastik Hışır Poşet Makinası Fiyatları

Hışır poşetler bilgisayar programında tasarlandıktan sonra özel makinelerde üretilirler. Plastik hışır poşet toptan fiyatları seçtiğiniz modele, boyuta ve renge göre değişebilir.

Marketlerde, kasaplarda, manavlarda kullanılan hışır poşetlerin bir diğer adı da atlet poşettir. En büyük avantajlarından biri iki tarafına da baskı yapılabilmesidir. İçinde saklanacak ürüne göre farklı boyutlarda tasarlanabilir.

El geçmeli hışır poşetler ürün taşınması için en uygun seçenekleridir. Eğer taşınacak olan ürünler ağırsa takviye yapılarak daha kalın malzemeden poşet hazırlanır. Hışır poşetler isteğe göre körüksüz veya körüklü olabilirler. Bazı modellerde körük alt kısımda olur.

Hışır poşetlerin üretiminde orijinal ham madde kullanılır ve siparişler kısa sürede hazırlanır.

Plastik Hışır Poşet Orta Boy

Tüketiciye sunmak istediğiniz ürünlerin çeşidine göre istediğiniz ölçüde hışır poşet üretilebilir. Baskılı veya baskısız olarak tercih yapabilirsiniz. Şeffaf ve baskısız modelleri pazar yerleri veya manavlarda en çok kullanılan seçeneklerdir.

Ürünlerinizin güvenle taşınabilmesi için poşetlerin sağlam ve yırtılmaz olması gerekir. Bunun için de profesyonel bir firmayla çalışmalısınız. Hışır poşet siparişi verirken orijinal ham madde kullanılmasına dikkat etmeniz gerekir. Aksi halde koku yapabilir ve firma prestijiniz için bu durum iyi olmaz.

Hışır poşet siparişi verirken dikkat etmeniz gereken bir diğer husus da dayanıklı malzemeden yapılmasıdır.

Ürünümüzü incelemek için -> https://ambalaj365.com/urun/plastik-hisir-market-poset/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir