Karton bardak fiyatları üretimi hızlı ve seri bir ürün olduğu için çok yüksek maliyetlere sahip değildir. Toptan satın alımlarda firmalar ya da kişiler çeşitli indirimlerden faydalanır.

Karton bardaklar birim üzerinden fiyatlandırılır. İstenilen modele, ölçüye ve sipariş edilen adet sayısına göre fiyatlar değişiklik gösterebilir. Firmalar için sipariş ettikleri karton bardaklar üzerinde logo baskılı modeller olduğundan bir nevi reklam aracı olurlar. Karton bardak fiyatları doğrultusunda harcanan bütçe hem firma prestiji için hem de daha sonra kazanılacak olan yeni müşteriler dolayısıyla karlı bir yatırım olur.

Özel günleriniz için de sipariş ettiğiniz karton bardaklar size zaman kazandırır ve sonrasında temizlik ile uğraşmak zorunda kalmayacağınız için cam bardaktan daha pratiktir. Karton bardak fiyatları en son moda tasarımlarıyla her bütçeye uygundur.

Karton Bardak Basma Makinesi

Özel baskı makineleri ile kaliteli üretim yapılan karton bardak fiyatları ile de firmalara ya da kişilere yardımcı olur. Üretimdeki yüksek kalite uygun fiyatları ile müşterilere sunulur.

Karton bardakların kullanım alanlarını şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Özel firma ve fabrikalarda
  • Okul, hastane gibi kamusal alanlarda
  • Doğum günü, parti gibi özel gün ve etkinliklerde
  • Kahve zincirlerinde
  • Restaurantlar ve kafelerde

Ve daha pek çok alanda kullanılabilen karton bardak hayatımızda en çok rastladığımız ve kullandığımız ürünlerden biridir. Karton bardak fiyatları her üründe aynı kaliteli hizmeti sunar.

Karton bardak fiyatları için müşteri temsilcisi ile görüşerek bilgi alabilirsiniz.

Karton Bardak Desenleri

Birçok modelde uygun olan her desenin basılabildiği karton bardaklar son trendlere göre desenlerinden de değişiklik gösterir. O dönemin moda deseni dileyen müşteriler için uygulanabilir. Karton bardak fiyatları her modele göre farklılık gösterebilir. Baskılı ya da baskısız modeller gibi.

Karton bardaklar kaliteli malzemeden üretilirler ve taşıdıkları içeceğin tadında asla değişiklik yapmazlar. Koku yaymazlar ve sağlık kurallarına uygun üretilirler. Karton bardak fiyatları kaliteli hizmet için boşa harcanan bir bütçe değil bir avantajdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir