Toptan karton bardak üretimi uygun fiyatları ve kaliteli malzemesi ile firmalar tarafından en çok tercih edilen ürünlerdendir. Üzerine yapılan baskı dolayısıyla firmaların reklam yapma avantajına sahip olması tercih sebeplerinden biridir.

Kullanım amacı oldukça fazla olan karton bardaklar özel gün, piknik, düğün ve diğer etkinlikler gibi organizasyonlarda kullanılırlar. Örneğin kalabalık bir düğünde klasik cam bardak kullanılması tehlikelidir ve sonrasında temizlik işi büyük zorluk getirir. Toptan karton bardak üretimi ile piyasaya sürülen tek kullanımlık ürünler ile bu sorunlar ortadan kalkar.

Kullan at prensibiyle üretilen karton bardaklar hacim olarak normal cam bardakla eşdeğerdir ve farklı ölçülere de sahip olabilir. Toptan karton bardak üretimi müşterinin isteği doğrultusunda uygun ölçülerde yapılır.

Karton Bardak Baskı Makinası

Karton bardak bu iş için üretilmiş özel makinelerde üretilirler. Toptan karton bardak üretimi hızlı ve seri üretim ile piyasaya ihtiyacı olan ürünü sunar. Firmalar genellikle toptan olarak satın alırlar bu şekilde fiyat olarak da birtakım avantajlardan faydalanabilirler.

Toptan karton bardak üretimi isteğe göre şu ölçülerde hazırlanırlar:

  • 4 oz karton bardak
  • 7 oz karton bardak
  • 8 oz karton bardak
  • 9 oz karton bardak
  • 12 oz karton bardak
  • 14 oz karton bardak
  • 16 oz karton bardak
  • 22 oz karton bardak

Tüm modeller isteğe göre özel baskılı olarak üretilebilir. Toptan karton bardak üretimi firmalara ya da kişilere en uygun ölçüler belirlenerek tasarlanır.

Karton Bardak Boyutları

Karton bardak ihtiyacınız olan ölçülerde ve farklı boyutlarda üretilebilirler. Toptan karton bardak üretimi belirli bir ölçü tasarlandıktan sonra hızlı bir şekilde seri üretim çıkarır. Örneğin isteğe göre 1000 adet tek seferde üretilebilir.

Üzerine yapılan özel baskı ve renk çeşitleriyle onlarca farklı seçenek vardır. Eğer sıcak içecekler için kullanılacaksa dış kısmına koruyucu ile üretilebilirler. Büyük kahve üretim zincirleri genellikle toptan karton bardak üretimi ile sipariş verirler. İşletmeniz için en doğru tasarım belirlenerek bir marka oluşturmanıza yardımcı olunur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir