Karton bardak üretimi iş dünyasında pek çok sektör için de pratik kullanım avantajı sağlar. Kaliteli karton malzemesi ile uzun süre dayanıklı olan karton bardaklar iş yerlerini hem temizlikten kurtarmış olur hem de üzerine yapılabilen baskı sayesinde bir reklam aracına dönüşür.

Piyasada bulunan kalitesiz malzemeden üretilen karton bardaklar kullanım açısından oldukça elverişsiz olduğundan sizi uzun vadede zarara uğratabilir çünkü sürekli yeniden sipariş vermeniz gerekir. Karton bardak üretimi için profesyonel ekip ve özel tasarım makineler kullanan İstpack ile alışveriş yaptığınızda hem zamandan hem de masraftan kazanmış olursunuz.

Tek kullanımlık olsa da üzerine baskı yapılabilmesi sebebiyle özellikle özel günlerde de karton bardaklar sıkça kullanılır. Karton bardak üretimi kişiye özel tasarımlar ile de yapılır. Çocuğunuz için bir doğum günü partisi düzenlemek istediğinizde onun ismi yazılı özel bardaklar yaptırabilirsiniz.

Karton Bardak Ambalaj

Hem özel günlerde hem de firma tanıtımlarında kullanılabilecek ürünler ortaya çıkaran karton bardak üretimi aşamaları tasarımdan imalata emek gerektiren bir iştir. Tasarım aşaması bilgisayar ortamında gerçekleştirilir ve ölçülendirme dikkatle yapılır.

Müşteriler sipariş verdikten sonra en kısa sürede ürünler eline ulaşır. Karton bardak üretimi aşamasına geçilmeden önce müşteri temsilcileri size şu şekilde yardımcı olurlar:

  • Öncelikle size örnek tasarımlar sunulur ve aklınızda bir şema varsa bu görüşülür.
  • Firma logonuz ürünler üzerinde en doğru şekilde kullanılır.
  • Hedef kitlenize yönelik tasarımlar üzerinde durulur.
  • Firmanız için uygun ölçüde ürünler saptanır.
  • Ürün kalite ve garanti belgeleri size sunulur.

Karton bardak üretimi her aşamasında sağlık bakanlığı tarafından onaylanmış adımları izler.

Karton Bardak Baskı

Klasik düz modeller kullanılabileceği gibi karton bardak üretimi özel baskı modeller de ortaya çıkarır. Firma logonuz, bilgileriniz ya da dilediğiniz her baskı ve yazı karton bardak üzerine uygulanabilir.

Her renkten baskı yapılabilir ve satın alma işlemi bittikten sonra adresinize teslim edilir. Karton bardak üretimi öncelikle müşteriye taslak bir görselin sunulmasından sonra onay alındığı takdirde başlar.

Karton bardak ürünümüz hakkında detaylı bilgi almak için https://ambalaj365.com/urun/karton-bardak/ linkini ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir