Karton poşet, karton çanta ismi ile de bilinir. Karton poşetler günümüzde, firmalar tarafından oldukça yoğun talep edilir.

Karton poşetler, yatay veya dikey olarak tercih edilebilir ve üzerlerine istenilen baskı uygulanabilir. Karton poşet fiyat belirlemesi, poşetin yapısına ve adet miktarına göre ortaya çıkar. Karton poşetler, pek çok alanda ve pek çok amaç için kullanıma uygun bir malzemedir. Mat veya parlak selefon kaplama uygulanıp uygulanmayacağı da karton poşet fiyat aralığına etki eder.

Poşet üzerine uygulanacak olan baskı, tercihe göre logo, amblem, slogan vb. çeşitli görselleri içerebilir. Müşterinin istediğine bağlı olarak belirlenecek olan baskının tek renk veya dört renk olması da karton poşet fiyat belirlemesinde önemli rol oynar.

Karton Poşet Fiyatları Toptan

Firmamız İstpack, karton poşet fiyat belirlemesinde en uygun fiyat seçenekleri sunar. Karton poşet siparişlerinde toptan alım ile birim fiyatı oldukça uygun bir rakama denk gelir. Adet ile alımlarda karton poşet fiyat aralığı yüksektir. Fakat, toptan alımlarda uygun fiyat uygulaması sayesinde, düşük bir fiyata kaliteli bir karton poşet alımı yapılabilir.

Karton poşetler günümüzde pek çok alanda kullanılır. Karton poşetlerin yaygın olarak kullanıldığı sektörler şu şekilde listelenebilir;

  • Kozmetik,
  • Giyim,
  • Kuyumcu,
  • Hediyelik Eşya Mağazası,
  • Saat,
  • Fuar,
  • AVM,
  • Hastaneler,
  • Eğitim Kurumları,

Uygun karton poşet fiyat aralıkları ile satışa sunulan ve İstpack tarafından imal edilen karton poşetler, üzerlerindeki baskılar sayesinde, firma reklamı ve tanıtımı görevi de görürler.

Karton Poşet İmalatı

Firmamız İstpack, kuruluşundan günümüze en kaliteli ve en uygun karton poşet fiyat aralıkları ile imalat hizmeti vermektedir. Karton poşetler, doğa dostu bir yapıya sahiptir. Bu sayede, çevre dostu bir kullanım imkanı sunar.

Karton poşet fiyat belirlenmesi, talep edilen miktar, özellik, malzeme ve baskı türüne göre farklılık gösterir. İstpack internet sitesi aracılığı ile ilgili kategori üzerinden kaliteli, uygun fiyatlı, çevre dostu ve uzun süreli kullanım imkanı ile karton poşet siparişleri hemen oluşturulabilir.

Lüks Karton Poşet

Ayakkabı, kozmetik, giyim, kuyumcu sektörleri gibi birçok farklı sektörde kullanılan karton poşetlerin kullanım alanları oldukça fazladır. Karton poşet fiyat bütçenize uygun seçenekler ile online olarak sipariş verilebilir.

Şık bir görünümü olan karton poşetler ürün tanıtımı ve satışı için en çok tercih edilen ambalajlardır. Logo baskılı modelleri ile firmalar için reklam ve tanıtım fırsatı sunarlar. Geri dönüşüme uygun olan karton poşetler dayanıklı malzemeden üretilirler ve bir kereden fazla kullanılabilirler.

Doğa dostu bir ürün olduğu için yaşam alanımızda güvenle kullanabiliriz. Firmalar için marka oluşum sürecine olumlu etki ederler. Tasarım aşaması bilgisayar ortamında yapılır ve baskı sistemi de ofset baskı sistemidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir