Karton poşet bir diğer adı olan karton çanta olarak da bilinir. Karton poşetler, genel olarak perakende satış yapan sektörlerde yaygındır.

Karton poşet üzerine yapılan baskılar, firmanın kimliğini ön plana çıkartır ve firma isim bilinirliğini güçlendirir. Bunun yanı sıra; karton malzemeden üretilen bu poşetler, doğa dostudur ve çevreye herhangi bir zararları söz konusu değildir.

Karton poşet üzerine yapılacak olan baskılar, firma ismi, firma logosu, amblem veya slogan gibi farklı çeşitlerde olabilir. Poşet üzerine yazılacak olan internet adresleri, sosyal medya hesapları ve firma adresi gibi bilgiler, müşteri sayısını arttıracak ve popülerliği daha da üst bir seviyeye çıkartmaya yardımcı olacaktır.

Karton Poşet Toptan

Karton poşet adet olarak alındığın birim fiyatı yüksek olan, fakat toptan olarak alındığında birim fiyatı oldukça ucuza gelen bir üründür.

Karton poşet günümüzde çevreci yaklaşımın temsili konumundadır. Avantajları şu şekilde sıralanabilir;

  • Çevreci ve doğa dostudur,
  • Tek kullanımlık değildir. Saklanabilir ve günlük hayatta sürekli kullanılabilir,
  • Firma imajı ve reklamı için en uygun üründür,
  • Firmaya özel olarak hazırlanır,
  • Firma özelliklerine odaklanmış bir tasarımdır,
  • Dikkat çekici ve akılda kalıcı bir üründür,

Firmamız İstpack, en kaliteli malzemelerden üretilen karton poşet imalatı yapmakta ve müşterilerine en uygun fiyat avantajını sunmaktadır. İstpack internet sitesi üzerinden her alanda kullanıma uygun, kaliteli karton poşet siparişleri verilebilir.

Baskılı Karton Poşet

Karton poşet üretiminde en önemli unsur, tasarım aşamasıdır. Bu kapsamda, firmamız İstpack bünyesinde görev yapan profesyonel tasarım ekibimize güvenilebilir.

Karton poşet üzerine firma logosu, amblem, slogan, düz yazı veya talep edilen çeşitli görsellerin uygulaması yapılır. İsteğe bağlı olarak, hazırlanmış olan hazır tasarımlar talep edilebildiği gibi, firmamız bünyesinde görev yapan profesyonel tasarımcılar aracılığı ile yeni tasarımlar da oluşturulabilir.

Vektörel olan görseller, istenilen her ölçüde boyutlandırılabilir. Fakat; vektörel olmayan görseller, eğer ölçüleri yeterli oranlarda değil ise, pikselleşme ve bulanıklaşma gibi problemlere yol açacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir