Firmamız İstpack, karton poşet yapımı için bünyesinde, alanında uzman personelleri barındırmaktadır.

Alanında uzman üretim ve tasarım ekibi sayesinde, her firmanın ihtiyaç alanına yönelik karton poşet yapımı gerçekleştirilir.

Karton poşet, karton çanta olarak da bilinir. Yaygın kullanımı karton poşet ifadesidir. Karton poşetler, yaygın olarak perakende sektöründe faaliyet gösteren firmalar tarafından tercih edilse de, kişisel kullanım için de kullanımlar mevcuttur.

Karton poşet yapımı dikkat ve önem gerektiren bir prosedürdür. İlk olarak poşetin hangi ihtiyaca yönelik kullanılacağı belirlenmelidir. Poşet kullanım alanı belirlendiğinde, poşetin taşıyacağı ağırlık göz önünde bulundurularak malzeme ve yoğunluk kriterleri seçilir. Firmamız İstpack, üretimden baskı aşaması ve teslimata kadar, şeffaf ve uygun fiyat politikası ile hareket etmektedir.

Karton Çanta Yapımı

Karton poşet yapımı, İstpack bünyesinde çalışan uzman üretim ve tasarım ekibi tarafından hızlı ve taahhüt edilen günde teslimat avantajları ile yürütülmektedir.

Karton poşet yapımı firmanın istekleri doğrultusunda şekillenir ve firmanın kurumsal kimliğine uygun renk seçenekleri ile baskı uygulaması yapılır. Karton poşetlerin sağladığı avantajlar şu şekilde sıralanabilir;

  • Karton poşetler çevre dostudur,
  • Firmanın reklamı ve tanıtımı konusunda yardımcı olur,
  • Firma kurumsal kimliğini en doğru şekilde yansıtır,
  • Farklı ağırlıklara uygun yoğunluk seçenekleri ile üretilebilir,
  • Firma kimliği profesyonel bir şekilde yansıtılır,
  • Karton poşet yapımı firmanın gerekli tüm ihtiyacına yönelik her dayanıklılık ve sertlikte yapılabilir,

Karton Poşet

Karton poşet yapımı sayesinde, firmalar rakiplerine karşı bir adım önde olur. Karton poşet yapımı aşamasında dijital olarak baskısı yapılacak görseller, müşterilerin taleplerine göre tasarlanır.

İstenilirse firmanın elinde bulunan hazır tasarım poşet üzerine uygulanabilir. Eğer firmanın elinde hazır bir tasarım yok ise; İstpack bünyesinde görev yapan profesyonel tasarımcılar aracılığı ile tasarım hizmeti de alınabilir.

Alanında uzman ekipleri ile firmamız İstpack, siz değerli müşterilerimizin her türlü ihtiyacına yönelik karton poşet üretimini, en uygun fiyat seçenekleri ile sağlamaktadır. İstpack internet sitesi üzerinden bizler ile iletişime geçerek, sizler de profesyonellik yolunda bir adım daha ileri atabilirsiniz.

Karton Poşet Baskı

Özel üretim makineler ile basılan karton poşetler ölçüye göre üretilirler. Farklı boyutlara sahip olabilirler. Karton poşet yapımı baskı aşaması ofset baskı makinelerinde yapılır. Ofset baskı mürekkebin kağıda geçirilmesi işlemidir ve baskılar oldukça canlı olur.

Görseller baskı işlemi bitip kullanım aşamasına geçildikten sonra uzun süre canlılığını korur. Karton poşet yapımı adet sayısına göre seri üretim gerçekleşir. Toptan satın alımlar sayesinde hem üretici hem de tüketici memnun olmuş olur.

Tek seferde 1000 karton poşet aynı anda basılabilir ve her birinin kalitesi eşit olur. Karton poşet yapımı süreci emek isteyen detaylı bir süreçtir.

Karton Poşet Tasarımı

Karton poşet, makine aşamasından önce tasarlama aşamasında ölçülendirilirler. Bu işlem baskıya geçildiğinde işlemin daha hızlı olmasını sağlar. Karton poşet yapımı ülkemizde büyük bir pazara sahiptir çünkü kullanım alanı çoktur.

Tasarlanan ölçülerin dikkatli hesaplanması gerekir çünkü taşınacak ürüne tam uyması şarttır. Karton poşet sektörü sürekli kendini yenileyen bir sektördür. Her yıl insanların beğenileri ya da beklentileri değişebilir. O yılın moda renk ve desenleri kağıt poşetleriçin de kullanılır ve müşterilere en son trend tasarımlar sunulur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir