Her sektörde oluşan yoğun rekabet ortamında firmalar reklam yapma şansı buldukları her alanı kullanabilirler. Mağazalar için bu alan kullanılan poşetler aracılığıyla gerçekleştirilebilir.

Kurumsal firmanızın logosunun basılı olduğu ve şık tasarımlarıyla mağaza poşet modelleri için İstpack sitesini dilediğiniz zaman ziyaret edebilirsiniz.

Yılların tecrübesine sahip firma ülkemizde ilk kez online baskı uygulamasını getirmiştir ve yüzlerce farklı firmanın bu avantajdan yararlanmasını sağlamıştır. Mağaza poşet modelleri şu şekilde sıralanabilir:

  • El geçmeli mağaza poşetleri
  • Yumuşak saplı mağaza poşetleri
  • Takviyeli mağaza poşetleri
  • Bezden çantalar gibi.

Tüm bu modeller İstpack kalitesiyle üretilir ve uzun süre dayanıklıdır. Mağaza poşet modelleri kurumsal bir kimlik oluşturmanıza yardımcı olur.

Mağaza Poşet Baskı

Özel tasarımlarla üretilen mağaza poşet modelleri uygun fiyatlarla toptan satın alınabilirler. Yeni bir firmaysanız kendinizi tanıtmanın en iyi yolu baskılı poşetler olabilir. Müşteriler alışveriş yaptıktan sonra üzerinde logonuz ve isteğinize göre firma bilgileriniz olan poşetlerle yürüyerek araçlara binerler, yolda yürürler. Böylece ayaklı reklam yapmış olurlar.

Mağaza poşet modelleri baskılı olduğunda firmanın daha çok tanınmasını sağlar ve kurumsal bir kimlik kazandırır. İsterseniz adres ve telefon bilgilerinizi de baskıya ekleyebilirsiniz. Makine ürünü olan bu poşetler oldukça dayanıklıdır ve eğer kutu tarzında tercih edilirse birden fazla kez kullanılabilir. Mağaza poşet modelleri için İstpack sitesine giriş yaparak online modelleri denemeniz yeterlidir.

Mağaza Poşet Tasarımları

Uzman ekip ile firmalara özgü gerçekleştirilen tasarımlar kopya değil sıfırdan yaratılır. Logonuzdan başka bir desen eklemek isterseniz online olarak siteden denemelerini yapabilirsiniz. Mağaza poşet modelleri için fiyatlar birim adeti üzerinden hesaplanır ve firmanın istediği tasarıma bağlı olarak değişim gösterebilir.

Mağazalarda oldukça sık kullanılan baskılı poşetler müşteri portföyünüzü genişletmeniz için avantaj sağlar. Daha çok reklam daha fazla tanınma ve yeni müşteri demek olduğu için kazancınız da aynı ölçüde artar. Mağaza poşet modelleri için harcadığınız bütçe sonrasında size kar olarak geri dönüş yapar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir